ولو ایران

مرجع تخصصی فروش شیرآلات صنعتی

021 22568705
info[at]valve-iran.com

خط مشی شرکت

 

موفقیت ما در گرو نحوه خدمت رسانی ما به مشتریانمان است. صداقت، تخصص، کیفیت، تعهد و نوآوری ارزش­ های محوری کسب ­­و کار ما در ولو است. این ارزش ­ها در جای جای شرکت، از روابط بین فردی، رابطه با تأمین ­کنندگان و رابطه با مشتریان تا فرایندهای ما قابل مشاهده است.

این ارزش­ های محوری ما است که ما را در راستای خدمت رسانی به مشتریانمان متحد و یک دل می­ کند و زبان گویای ما برای معرفی کسب ­و کارمان است؛ و این مهم ترین دلیل تمایز ما از رقبایمان است. تعهد ما به این ارزش­ های محوری، انتخابی نیست، بلکه مهم ­ترین اصل کسب و کارمان است.

صداقت یعنی ما موظف هستیم اصل صادق بودن، وفای به عهد، رفتار توام با احترام و رعایت انصاف را در تمامی فعالیت­ های خود سرلوحه قرار دهیم.   

تخصص یعنی ما به مشتریانمان اطمینان می­ دهیم ابتدا نیاز آنها را دقیق و درست شناسایی کنیم و متناسب با نیاز آنان خدمات مشاوره و ارائه راه حل فراهم نماییم.

کیفیت یعنی ما در کنار تأمین محصولات مورد نیاز مشتریان، تلاش می­ کنیم به مشتریانمان ارزش­ ارائه کنیم. تضمین اصالت محصولات، خدمات مشاوره پیش از خرید، همراهی در حین فرایند خرید و خدمات پس از فروش از جمله ارزش ­هایی است که ما خود را موظف می دانیم به مشتریان خود ارائه کنیم. تمام این ارزش ­ها در راستای ارائه ارزشی والاتر است که همان لذت تجربه یک خرید مطمئن و رضایت بخش است.

تعهد یعنی ما تمام تلاشمان را در راستای برآورده ساختن انتظارات مشتریان و سایر ذی نفعان خود متمرکز کرده ایم و  تمام فرایندها و اقدامات خود را متناسب با انتظارات آنها تنظیم می­ کنیم.

نوآوری یعنی ما هر روز به دنبال روش­ هایی جدید برای خدمت رسانی بهتر به مشتریان و ذی نفعانمان هستیم و در این راستا از نیروهای با انگیزه و جوان و ایده ­های بدیع حمایت می­ کنیم. 

از آنجایی که ارزش­ های محوری ما پایه و اساس موفقیت ما را  تشکیل می دهند، تیم رهبری ولو ایران مسئول حفاظت از این ارزش­ ها و نظارت بر مرتبط ماندن آنها با فعالیت کلیدی کسب و کار در طول زمان است.